Prof. Dr. Nuray AkyolGÖZ HASTALIKLARI

Hasta Yorumları

Zerrin Ülgen09.07.2017
Sayın Nuray Hocam yıllardır yüksek seyreden, benim için üzüntü kaynağı olan göz tansiyonumu neredeyse sabitletti ve beni hem çok iyi bir doktor olarak, hem de bir dost olarak rahatlattı. Gözlerimi Sayın Nuray Hocama, onun sevgi dolu yaklaşımına emanet ettiğimden beri çok daha huzurluyum. Sayın Hocam benim için sizi tanımak gerçekten mutluluk kaynağı oldu, her şey için teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım. Zerrin Ülgen
Hilal Tanrıkut01.06.2017
Güvenilir ve huzurlu bir muayene ve doğru teşhisin adresi bizim için Nuray Hocamız...Kendi de bir anne olduğundan çocuklara yaklaşımı son derece ılımlı. Titiz ve dikkatli, iletişime açık ...Aklınıza takılabilecek herşeyi sorabilirsiniz ve en güzeli tüm sorularınıza anlayabileceginiz cevaplar alabilirsiniz:) Beş yıldır kızımla birlikte her muayenede hem bilgilendik hem de keyifle sohbet ettik... Dr. İlksen Hilal Tanrıkut ( Mühendis) Zeynep Nazın Annesi
Alime Yüksel30.05.2017
Ben, kızım, eşim ve annemin gözleri yıllardır -yaklaşık 10 yıldır sevgili doktorumuz Nuray Akyol'a emanet. Hem ben hem eşim çocukluktan itibaren miyopuz. O nedenle şimdi 10 yaşında olan kızımızın göz muayenesini bebekliğinden itibaren düzenli yaptırdık. Nuray Hoca nerede biz orada. Alime Yüksel
Sevinç Asiltürk11.05.2017
Uzun zamandır hem bir meslektaş hem de samimi bir dost olarak beni tedavi ettiniz. Yeni muayenehanenizde hastalarınıza da aynı yakınlığı göstereceğinizi biliyorum. Allah yardımcı olsun. Başarı dileklerimle Pediatri Uzmanı Dr. Sevinç Asiltürk
Gülin Dökmeci09.05.2017
Uzun yıllar önce bir okul kazası vesilesiyle gittiğimiz hastanede tanışmıştık Nuray Hoca ile. O sırada oğlumun gözünde miyop olduğu tesadüfen ortaya çıktı. O zamandan beri, titizliği, bilgisi, ilgisi ,sevecen yaklaşımı ve alanındaki yenilikleri takip etmesiyle takdir ettiğimiz Nuray Hoca tüm ailemizin göz doktoru oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.
Gönül Mimioğlu09.05.2017
Glokom tanısı ile senelerdir tedavi görürken yolum bu konuda uzman olmanız dolayısı ile sizinle 2010 yılında kesişti. Bana bu konuda vermiş olduğunuz güven ile senelerdir takipte kalarak hastalığımın ilerlemesini durdurdunuz. Güler yüzünüz ve emeğiniz için binlerce teşekkür !
Erol Ertekin05.05.2017
Sizinle uzun yıllara dayanan doktor-hasta ilişkimiz oldu. Tedavim sırasında her hastaya olduğu gibi bana da gösterdiğiniz yakın ilgi nedeniyle şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum. Uzun yıllar göz hastalarına derman olmanız dileğiyle saygılarımı sunuyorum. Erol Ertekin.
İlhan Güneri28.04.2015
Şeker hastasıyım, Nuray Hocama göz kontrolü için gittim. Ancak bu arada göz tansiyonunun yüksek olduğunu fark etti ve uzun bir süre takibe aldı. Takip sonucunda Glokom olduğu kanaatine vardı. Yaklaşık 10 yıldır Glokom takibin deyim. Göz tansiyonum düştü. HRT ve Görme alanı değerleri yaşa bağlı bozukluklar dışında iyi gidiyor. Hastalık teşhis ve tedavisi ile hasta takibindeki titizliği Nuray Hocanın en önemli özelliği. Her türlü sorunda zamanında önlem alıp tedavi eden Nuray Hocama minnet ve teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla.
Metin Erdoğan13.04.2017
Nuray hocam. Size hekim olarak sınırsız güvenimin yanı sıra, insani olarak da güven duyuyorum. Teşhis ve muayenelerinizle birlikte insanca ve dostça yaklaşımlarınız beni hasta olarak son derece rahatlatan bir etken. Hocam nice hastalara şifa vermenizi diliyorum. Saygılarımla. Metin Erdoğan.
Doga Kahramangil02.04.2017
Nuray Hanım'ın yaklaşık 10 yıldır hastasıyım, aslında kendisi için ailemizin doktoru diyebilirim. Kendisine ilk ziyaretimizde henüz göz tansiyonu ölçümü yapılmayan bir yaşta olmama karşın tesadüfen ölçümüm alınmış ve yüksek çıkmıştı. Nuray Hanım bu tesadüfi bulgunun o zamandan peşine düşüp ailemizde varolan glokom öyküsünü de göz önünde bulundurarak beni takibe almıştı. Birçok test, birçok ölçüm, kimi zaman kendisinin “bir de ben ölçeyim” dediği uzun muayeneler 10-11 yaşlarında bir çocuğun en çok sevdiği şey değildi belki ancak kendisi tedbiri hiçbir zaman elden bırakmamıştı. Bu süreçte ailemin tüm sorularını cevaplamış, her prosedürle ilgili açıklamalar yapmış, bir yandan da benim çocukça taleplerimi hep anlayışla karşılamıştı. Sadece göz tansiyonu için değil, gözle ilgili her türlü sorunumuzda ailecek kapısını çalar olmuştuk. Nuray Hanım'a hastalarına ilgisi, hekimliği ve anlayışı için teşekkür ediyorum.
Av. Mahmut EKİCİ-Sibel EKİCİ17.03.2017
Hayattaki yaşama sebeplerimiz, biricik evlatlarımızın üzerinde en çok titrediğimiz konu olan sağlıkları ve özellik göz sağlığı ve tedavileri hakkında Doktor Nuray Hanım'ın tıbbi bilgisinin yanı sıra göstermiş olduğu nezaket ve ilgisi bizleri çok memnun etmiştir. 300 km uzaktan da olsa en ufak bir göz problemimizde Doktor Nuray Hanım'a danışmak ve doktor Nuray Hanım'ın gösterdiği yollar ile oğullarımızı tedavi süreçlerinin olumlu sonuçlandığı görmek bizleri çok memnun ve mutlu etti. Ailecek göz problemlerimiz ile ilgili Doktor Nuray AKYOL Hanımefendiye danışmak ve tüm tedavi süreçlerini doktorumuz gözetiminde sürdürdürmek bizlere güven verdi. Bu durum için çok memnunuz. Alanında uzman bir tabip tarafından yardım ve destek görmek bizler için ve özellikle evlatlarımız için çok önemliydi. En kalbi teşekkürlerimizi,saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.
Melek Şener14.02.2017
Nuray Hanım ile kırklı yaşlarımın sonuna doğru tanııştım.Bu yaşlar yakını görme sorunlarının başladığı yıllar ve zaten uzağı görme problemim varken ve lens kullanıyorken bir de yakını görme probleminin hayatıma girmesi beni zorlamış ve moralimi bozmuştu. Doktorum Nuray Hanımın önerisi ile UZAK/YAKIN problemi aynı lens üzerinde çözüldü ve hayatımı kolaylaştırdı. Açıkcası moralimi de düzeltti. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Prof. Dr. Nuray AkyolProf. Dr. Nuray Akyol
BLOG
axa sigorta
ak sigorta
ak sigorta
ak sigorta
ak sigorta
türkiye sigorta
Prof. Dr. Nuray AkyolProf. Dr. Nuray AkyolGöz Hastalıkları
Telefon: 0312 466 7543
Prof. Dr. Nuray AkyolProf. Dr. Nuray AkyolGöz Hastalıkları
Telefon: 0312 466 7543